עמוד הבית >>

שני שריון

שני שריון

ליצירת קשר: 0539517299

שמי שני שריון, מדיום מתקשרת ומורה רוחנית.

בת 45 מקרית ביאליק, אמא לשני קסמים – שליו וליבי.

את דרכי המיסטית והרוחנית התחלתי לפני למעלה מ-20 שנה.

בצעירותי תמיד נמשכתי לעולם הזה , קראתי, למדתי התחברתי והתנסיתי.

כשהייתי בת 23 אבי נפטר, במהלך השבעה שלו חוויתי חוויה חוץ גופית, ראיתי את אבי שוכב על מיטת נירוסטה מכוסה בסדין לבן עד צווארו, לצידו שלושה מכובדים עם שיער לבן וזקנים לבנים ארוכים, הם לבשו מעין גלימות לבנות ארוכות והכל היה מואר באור הכי ענוג שאי פעם ראיתי.

יחד איתם ועם אבי עליתי בגרם מדרגות שבסופו מעין קשת ענקית מוארת, מעין כניסה שכזו מוצפת אור ענוג. כשהגענו לפתחה אבי הפנה אלי את מבטו ואמר לי – זהו ילדה שלי, רק עד לפה….

כשהתעוררתי לא הבנתי מה בדיוק חוויתי, מה בדיוק קרה פה. אבל לא יכולתי להתכחש לצוהר שנפתח בחיי ומאז לא הפסקתי  ללמוד להתעצם ולפתח את יכולותיי.

מאז ועד היום אני מתקשרת את נשמות הנפטרים ומעבירה מהם מסרים מפעימים, פותחת בקלפי טארוט, חוזה עתידות על ידי קלפים ושיטות חיזוי שונות, מכוונת מייעצת ועוזרת לאנשים לעבור תהליכים משני חיים בכל תחום שהוא, מטהרת בתים עסקים ואנשים מאנרגיות שליליות עין רעה ותקיעויות, מלמדת אחרים תהליכי שפע ובעיקר בעיקר נמצאת פה על מנת למלא את ייעודי ושליחותי על פני היקום הזה, דואגת להפיץ אור וחיוביות בכל מקום אשר אלך.

לפעמים מילה טובה, גישה רכה וכמויות אדירות של אהבה ונתינה עושות את כל ההבדל.

מחוברים הוא כמו בית שני עבורי, בראש ובראשונה קרן הנהדרת שתמיד נותנת תחושת שייכות, אפשרויות החיבור לאנשי מקצוע מרתקים אחרים ובכלל להיות חלק מעשיה כה מבורכת.

ליצירת קשר

0539517299

לעמוד הפייסבוק