נתי חיו

ליצירת קשר: 0502934779

שמי נתי חיו, ובעלת תואר במדעים מדויקים כלכלה ומחשבים.
ב – 15 שנים האחרונות רכשתי ניסיון וידע רב בתחום ייעוץ וליווי פיננסי לעסקים הכולל גיוס אשראי וניהול תזרימי מזומנים.

כיום אני אנליסטית אשראי מטעם הקרן לערבות המדינה ומתוקף תפקידי אני בוחנת עסקים רבים ע“י ניתוח דוחות כספיים, בחינת צרכי האשראי של המבקש, וכתיבת חוות דעת מקצועית לקרן.
בזכות הניסיון, צברתי קשרים ענפיים בתחום הן מול הקרן בערבות המדינה והן מול קרנות מימון נוספות הקיימות בשוק .
במהלך השנים בחנתי מאות עסקים אשר ניגשו לקרן באמצעות יועצים עסקיים.
תהליך הגשת העסק לקרנות השונות מחייב שימוש בידע רב, החל בהכרת צרכי העסק המבקש, דרך ניתוח הדוחות הכספיים של העסק, הכרת המסלולים השונים של הקרנות ועד התנהלות מול הגופים השונים בסינרגיה האופטימלית ביותר עד לקבלת המימון.

מאחר והייתי ב – 2 צדדי המתרס אני יודעת איך יועצים חיצוניים חושבים ואיך מקבלי ההחלטות בקרנות מימון חושבים – כך שאני מחברת בין העולמות ויודעת לתרגם ליועצים ולהסביר להם על מה יש לשים תשומת לב, כמו כן, במהלך השנים צברתי קשרים רבים ואישיים מול מנהלי הקרנות שפועלות בשוק ואני מכירה את כל המסלולים השונים באופן נרחב .
מלבד זאת, אני מעבירה סדנאות לעסקים אשר מעוניינים לגשת בעצמם לקרנות מימון ואין בידם את האפשרות לשלם ליועץ חיצוני,
בסדנה שלי, אשר עלותה נמוכה, הם מקבלים מידע על הקרנות השונות אליהם יכולים לגשת בעצמם, ומה תנאי ההלוואה ומנחה אותם על התהליך.
אני רואה את "מחוברים" כגוף אשר מאגד תחתו מס' אנשי מקצוע בתחומים רבים ומגוונים אשר יכולים לסייע אחד לשני ע"י נטוורקינג ושיתוף – מה שיאפשר חשיפה גדולה יותר לקהל לקוחות. כמו כן, החלל הינו אינטימי ונעים לשהות בו .