עמוד הבית >>

אתי גלזר טויסטר

אתי גלזר טויסטר

ליצירת קשר: 0522840194

מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר מתמחה בהנחיית הורים לילדים עם קשיי קשב וריכוז.
נשואה באושר לארז בנישואים שניים, אני אמא לשלושה ילדים עם קשיי קשב וסבתא לשתיים בובותיים.

מזה מספר שנים פיתחתי תהליך ליווי בן 9 מפגשים בו אני עוזרת להורים לייצר מערכת יחסים טובה בביתם, אווירה משפחתית נעימה, שיתוף פעולה עם הילדים ועם הצוות החינוכי.
אני מאמינה שההורים מכירים את הילדים שלהם יותר מכל מטפל/רופא/מורה. להורים יש את הכוח לייצר את תבנית החיים הרצויה להם. הם רק זקוקים לכלים המתאימים.
לכן במפגשים איתי אתם ההורים מקבלים ידע וכלים מעשיים בהם אתם משתמשים מיד בתום כל מפגש. תוך הטמעת הכלים בחיים היומיומיים. כל זה על מנת שתחיו בבית שכיף לגור בו, כיף להיכנס אליו אחרי יום עבודה, הטלפונים ממוסדות החינוך יתמעטו והחיים יהיו שלווים ורגועים יותר.
אנחנו מדייקים יחד את האתגרים בהם עומדת המשפחה שלכם, מציבים מטרות, מקבלים ידע וכלים בהם יש להשתמש בבית. אנחנו בקשר במשך כל השבוע על מנת לוודא את הצלחת התהליך והטמעתו. אני צועדת אתכם בדרך יד ביד במשך כל התהליך עד להצלחה המיוחלת.
מהיום הראשון שהוקם מרכז מחוברים אני מחוברת למקום ומבצעת בו פעילויות שונות, מפגישות פרטניות ועד קבוצות הורים. המקום נעים ומזמין. יש בו אווירה טובה שמשרה קסם ורוגע לכל מי שנכנס ואני גאה גם להימנות על הקהילה של המטפלים שנמצאים במקום. יחד אנחנו עוזרים ויוצרים שיתופי פעולה בנושאים הרלוונטיים לכל אחד ואחת.