קהילה

בואו נדבר על קהילת מחוברים:

מעבר לכל ההיבטים המקצועיים, חשוב לנו לא פחות גם ההיבט הרגשי והקהילתי – מדובר במתחם שמאחוריו עומד החזון של קהילת מחוברים – מרחב המאפשר לאנשי הטיפול לצאת מהבית, לצאת למשרד/קליניקה, לשנות אווירה, לקבל את המטופלים שלהם בסביבה מזמינה, שקטה. מרחב למפגש עם אנשים, מקום להחליף חוויות, לפרוק, להתייעץ עם קולגות מהתחום, החלפת מידע, יצירת שותפויות ומיזמים חדשים, התייעצויות דיסקרטיות, חשיבה משותפת, הפריה הדדית וסינרגיה – זוהי קהילה לכל דבר ולקהילה יש כוח!.

מקום מפגש מהסוג הזה הוא פלטפורמה מצוינת ליצירת שיתופי פעולה – ביחד נייצר בנוסף למפגשים האקראיים גם מפגשים יזומים לקהילה, בהם נעמיק את הקשרים המקצועיים שלנו ונפתח גם את הקשרים והכלים העסקיים הדרושים לניהול שוטף של העסק. נעשה זאת יחד באמצעות מפגשי העשרה, הרצאות, סדנאות ורעיונות שתביאו עמכם, שיכולים להביא לצמיחה של כל אחד מאתנו לחוד וכולנו ביחד.

*כמובן שכל אלו יתקיימו בזמן ובקצב המתאים לכם – המקום בנוי באופן המאפשר דיסקרטיות מלאה בזמן המפגש בחדרי הטיפול, בהפרדה בין האזור הציבורי לחדרים, לרבות בידוד אקוסטי בחדרים.
*הקהילה שלנו תכלול בהמשך גם הטבות ייחודיות לנו, בדגש על שירותים שיביאו ערך מוסף לעיסוק וללקוחות שלנו.

כדי להשתייך לקהילה שלנו צריך רק לשכור חדר באחד מהמסלולים המוצעים, ללא תשלום נוסף, זה חלק מהתפיסה שלנו כמרחב עבודה וקהילה המציע לכם הרבה מעבר לחדר טיפול.

ולסיום, אנחנו מאוד גמישים, אוהבים ללמוד ולהתפתח – נשמח להקשיב לכל שאלה / הצעה / רעיון / צורך שיש לכם ולהרחיב את סל השירותים של מחוברים לטובת כולנו.

מיקום וחניה באזור

כתובתינו דרך עכו 49 קרית מוצקין

לפרטים נוספים צרו קשר